Who we are?

1980'den günümüze... en

Alnal Elektromekanik San. Tic. A.Ş.

1980 yılında kurulup makine imalatçılığıyla üretim sektörüne hizmet veren firmamız, 1995 yılında kurduğu saç işlem departmanıyla da metal sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır. Edindiği tecrübesini farklı sektörlere aktaran ALNAL, dünyanın ve ülkemizin hızla gelişen sektörü halini alan Demiryolu için Yardımcı ve Alt Ekipmanlar üretimine ağırlık vererek ALNAL RAILWAY SYSTEMS markası altında çalışmalarına ivme katmıştır. Demiryolu araç ve ekipmanları üreten öncü firmalar için vakum tuvalet sistemleri, ısıtıcı üniteleri, yüksek gerilim ve akü sandıkları, klima şaseleri elektrik dağıtım kutuları gibi yüksek önem arz eden bir çok yardımcı donanım üretimini başarıyla yapmıştır. Çalışmalarına bu yönde devam eden ALNAL, nitelikli,bilgili ve dinamik personeli ile, sürekli iyileştirilmiş kalite yönetim sistemi şartları ile demiryolu sektörünün sinerjisine katkıda bulunmaya devam edecektir.  

MİSYONUMUZ

      Türkiye’de dünya standartlarını yakalamış teknolojik gelişimlere açık , kaliteden ödün vermeyen ekonomik ürünler sunmak.

VİZYONUMUZ

       İmalatını yaptığımız ürünlerin dünya standartlarında olabilmesi için teknolojik gelişmeleri takip edip, eğitim gören, işine saygılı iş arkadaşlarımızla birlikte öngörülen yatırımları faaliyete geçirip   müşteri  memnuniyeti odaklı  üretim gerçekleştirmek.